SEANS Z GWIAZDĄ, GOŚĆ: AGATA KULESZA, FILM: MOJE CÓRKI KROWY

CKF Zorza, 5 czerwca, godz. 17.00, bilet 25 zł.
t25 Maj 2016

Zapraszamy na kolejny Seans z Gwiazdą. Po projekcji filmu Moje córki krowy spotkamy się z Agatą Kuleszą, jedną z najciekawszych polskich aktorek filmowych i teatralnych.

Na prośbę Agaty Kuleszy cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT CHDK i Chadek Musical Academy.

Agata Kulesza na ekranie zadebiutowała w 1993 roku w obrazie "Goodbye Rockefeller". W 1994 roku ukończyła z wyróżnieniem PWST w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki serialom "Pensjonat pod Różą"i "Hela w opałach". Za tytułową kreację w dramacie "Róża" Wojciecha Smarzowskiego otrzymała nagrodę Orła, stając się jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Światowy rozgłos przyniosła jej rola Wandy Gruz w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego. Razem z reżyserem i partnerującą jej na ekranie Agatą Trzebuchowską, pojawiła się w Los Angeles, zdobywając pierwszego w historii Polskiego kina Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny.

W obrazie Kingi Dębskiej Moje córki krowy, Agata Kulesza wciela się w rolę Marty, rozwiedzionej gwiazdy telenoweli drugiej kategorii. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia.