Kino Letnie pod gwiazdami - 31.08.2017

Dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ul. Podwalnej
t26 Sierpień 2017

W najbliższy czwartek 31.08.2017 tuż po zmroku, ok. 20:30 startuje ostatnia w te wakacje projekcja w Kinie Letnim pod gwiazdami.Zapraszamy na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.
Tytuł filmu, który będzie prezentowany podajemy w formie opisu a widzowie, którzy wypełnią kupon i odgadną prawidłowo tytuł wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA.
Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem oraz będą publikowane przez Super Tydzień Chełmski.

Opis do filmu w Kinie Letnim na dzień 31.08.2017:

Dwudziestodwuletni Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) rozpoczyna karierę na Wall Street. Początkowo pracuje dla kontrowersyjnego Marka Hanny (Matthew McConaughey), który przedstawia mu tajniki handlu akcjami. Kiedy w 1987 roku udaje mu się zdobyć licencję maklera, giełda załamuje się i Belfort zostaje bez pracy. Zaczyna handlować tak zwanymi "śmieciowymi akcjami", z których ma 50 procent prowizji, i odbija się od dna. Wkrótce poznaje Donniego Azoffa (Jonah Hill), który zaczyna dla niego pracować. Razem zakładają firmę Stratton Oakmont. Dzięki ryzykownej strategii Belforta firma rozrasta się i zaczyna przynosić milionowe zyski. Jordan wkracza w świat wielkich pieniędzy, szalonych imprez, narkotyków i prostytutek. Jego sukces zwraca jednak uwagę agenta FBI Patricka Denhama (Kyle Chandler), zajmującego się tropieniem oszustów finansowych.

Zapraszamy