Kino Letnie pod gwiazdami - 27.07.2017

Dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ul. Podwalnej
t8 Lipiec 2017

W najbliższy czwartek 27.07.2017 tuż po zmroku startuje kolejna projekcja w Kinie Letnim pod gwiazdami. Jak co roku zapraszamy na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.

Tytuł filmu, który będzie prezentowany podajemy w formie opisu a widzowie, którzy wypełnią kupon i odgadną prawidłowo tytuł wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA.
Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem oraz będą publikowane przez Super Tydzień Chełmski.

Opis do filmu w Kinie Letnim na dzień 27.07.2017:

Akcja filmu rozgrywa się w 2035 roku i opisuje losy astronauty Marka Watneya, który należy do sześcioosobowej załogi marsjańskiej misji Ares 3. Straszliwa burza piaskowa sprawia, że kosmiczna ekspedycja musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Ciężko ranny astronauta po odzyskaniu przytomności uświadamia sobie, że został sam na Czerwonej Planecie z niewielkimi zapasami jedzenia i wody, oraz bez łączności z Ziemią. NASA i pozostali członkowie załogi Ares 3 uważają go za martwego, więc nie może liczyć na ratunek. Czyżby to był koniec? Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie do przybycia za około 4 lata kolejnej ekspedycji Ares 4. Pomaga mu w tym naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość jak również poczucie humoru oraz dystans do sytuacji, w jakiej się znalazł.

Zapraszamy