Kino Letnie pod gwiazdami - 24.08.2017

Dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ul. Podwalnej
t19 Sierpień 2017

W najbliższy czwartek 24.08.2017 tuż po zmroku, ok. 21:00 startuje kolejna projekcja w Kinie Letnim pod gwiazdami. Jak co roku zapraszamy na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.
Tytuł filmu, który będzie prezentowany podajemy w formie opisu a widzowie, którzy wypełnią kupon i odgadną prawidłowo tytuł wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA.
Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem oraz będą publikowane przez Super Tydzień Chełmski.

Opis do filmu w Kinie Letnim na dzień 24.08.2017:

Film jest oparty na prawdziwej historii Franka Abagnale'a, najmłodszej osoby w historii, która znalazła się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców FBI. Frank Abagnale nie był zwykłym złodziejem, nie włamywał się do domów i nie kradł kosztowności. Jego specjalnością stały się banki i linie lotnicze. Frank dokonał wszystkich swoich fałszerstw w przeciągu pięciu lat, zarobił ponad 2,5 mln dolarów we wszystkich stanach Ameryki i w 26 krajach. W ciągu swojej złodziejskiej "kariery" wielokrotnie wcielał się w przedstawicieli różnych profesji - był pilotem linii lotniczych Pan-Am, lekarzem, profesorem Uniwersytetu, a nawet asystentem prokuratora generalnego.
Z powodu niezwykłych umiejętności i młodego wieku Frank otrzymuje od władz przyzwolenie na życie na wolności, pod warunkiem, że odpokutuje za oszustwa pracą na rzecz bankowości i FBI – ma pomagać w rozwikłaniu innych oszustw bankowych. Czyni to oczywiście pod nadzorem agenta Hanratty'ego. W ten sposób młody oszust staje się wysokiej klasy specjalistą do spraw systemowego zabezpieczenia czeków bankowych.

Zapraszamy