Kino Letnie pod gwiazdami - 17.08.2017

Dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ul. Podwalnej
t13 Sierpień 2017

W najbliższy czwartek 17.08.2017 tuż po zmroku, ok. 21:00 startuje kolejna projekcja w Kinie Letnim pod gwiazdami. Jak co roku zapraszamy na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.

Tytuł filmu, który będzie prezentowany podajemy w formie opisu a widzowie, którzy wypełnią kupon i odgadną prawidłowo tytuł wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA.

Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem oraz będą publikowane przez Super Tydzień Chełmski.

Opis do filmu w Kinie Letnim na dzień 17.08.2017:
Produkcja jest adaptacją jednej z książek znanego autora thrillerów prawniczych – Johna Grishama. Młoda wdowa występuje do sądu przeciwko potężnej korporacji produkującej broń, której szefów wini za tragiczną śmierć męża. Zanim zacznie się faktyczny proces, strony muszą wybrać niezawisłą grupę obywateli, która podejmie wyrok w sprawie. Obrona nie do końca gra czysto, wynajmuje konsultanta prawnego, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii zbiera informacje o 12 sprawiedliwych, którzy mają podjąć trudną decyzję o winie lub niewinności i za pomocą grupy ludzi manipuluje nimi, by werdykt był korzystny dla firmy zbrojeniowej. Wśród wybranych znajduje się jednak osoba, która potrafi nieźle „zamieszać” i doskonale manipulować. Finał filmu będzie zaskoczeniem dla każdego!

Zapraszamy