Kino Letnie pod gwiazdami - 10.08.2017

Dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ul. Podwalnej
t6 Sierpień 2017

W najbliższy czwartek 10.08.2017 tuż po zmroku, ok. 21:00 startuje kolejna projekcja w Kinie Letnim pod gwiazdami. Jak co roku zapraszamy na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.

Tytuł filmu, który będzie prezentowany podajemy w formie opisu a widzowie, którzy wypełnią kupon i odgadną prawidłowo tytuł wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA.

Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem oraz będą publikowane przez Super Tydzień Chełmski.

Opis do filmu w Kinie Letnim na dzień 10.08.2017:
Akcja toczy się w roku 2054. Na Ziemi powstała Agencja Prewencji, która dzięki technologiom opartych o naukową metodę przewidywania przyszłości karze sprawcę, zanim jeszcze popełni on przestępstwo. Punktem zwrotnym akcji jest moment, w którym, szef Agencji Prewencji, zostaje uznany za przyszłego przestępcę (przedstępcę), który zamorduje człowieka. Jak się okazuje, system nie jest doskonały: w procesie przewidywania przyszłości bierze udział trzech jasnowidzów i tylko gdy większość z nich ma tę samą wizję, uznaje się przepowiednię za prawdziwą. Wizje jednego tylko jasnowidza, który jest w mniejszości, są ignorowane. Takie właśnie widzenie jednego jasnowidza i powstający z tego raport jest jedyną nadzieją bohatera na udowodnienie swojej niewinności. Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem. Szef Agencji musi wykryć, kto go wrabia albo stanie się ofiarą "idealnego" systemu, który sam pomagał tworzyć. Aby wygrać musi odpowiedzieć sobie na pytanie, które jeszcze nie tak dawno nie przyszłoby mu nawet na myśl: czy Jasnowidze mogą się mylić?

Zapraszamy