Kino Kobiet - Proxima

CKF ZORZA - 13.02.2022, godz. 20:45
t12 luty 2020

KINO KOBIET to cykl seansów przeznaczonych wyłącznie dla Pań Prezentowane filmy będą poruszać tzw. tematykę kobiecą, opowiadać o kobietach lub będą przez kobiety zrobione.

Każda Pani uczestnicząca w czwartkowym pokazie Kina Kobiet po okazaniu biletu kinowego uzyska rabat u naszych Partnerów:
Marex Chełm - 15%
Babeczki Studio Urody - 20%
Follow Me Agnieszka Suchecka - 15%
Bralette - sklep z bielizną - 15%
Zajazd Trzy Dęby - 20%

Uczestniczki KK otrzymają karnety do zbierania pieczątek. Po uzbieraniu kompletu pieczątek karnety wezmą udział w finałowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów cyklu.

Cykl zainauguruje film PROXIMA w reż. Alice Winocour.

O filmie:
Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli. Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji "Proxima", jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.