DKF Rewers na terapii u psychiatry

CKF ZORZA 20.04.2017 godz.: 18:00 - Bilety tanie, atmosfera wspaniała
t5 Kwiecień 2017

DKF REWERS zaprasza na kolejną projekcję.

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, reż. Paweł Łoziński

Tym razem zaprosimy widzów na terapię u Bogdana Jerzy de Barbaro – lekarza psychiatry, który prowadzi terapię z dwiema kobietami, matką i córką i zabiera je w trudną podróż ku polepszeniu ich relacji.

Paweł Łoziński ponownie odsłania intymne relacje rodzinne. Co kryje się pod słowem „miłość”? Żyjąc często tworzymy z bliskimi więzi i węzły, które z czasem wydają się nam nie do rozsupłania. Film opowiada o dramacie dwóch kobiet, matki i córki związanych ze sobą trudnym, skomplikowanym uczuciem. Kluczowe dla bohaterek jest spotkanie z kimś trzecim, obcym - doświadczonym terapeutą profesorem Bogdanem de Barbaro.
Ekstremalnie bliskie kadry (niezwykłe zdjęcia Kacpra Lisowskiego) wyłapują każdą emocję na twarzach kobiet. Jako widzowie jesteśmy świadkami napięć, łez, żalu i frustracji. Podglądamy sesje na przestrzeni kilku miesięcy i widzimy, jak ewoluuje relacja matki i córki. Ale przecież to, co dzieje się za drzwiami gabinetu, powinno być owiane tajemnicą zawodową. Jak udało się Pawłowi Łozińskiemu złamać tę żelazną zasadę?

Bilety tanie, atmosfera wspaniała