Światowe Koncerty - Michael Jackson: Live in Bucharest The Dangerous Tour

O filmie: 

Światowe Koncerty to cykl projekcji wyjątkowych koncertów zarejestrowanych w wyjątkowych miejscach na świecie w wykonaniu światowej sławy zespołów muzycznych. Projekcje odbywają się w Sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury, która posiada doskonałe parametry akustyczne oraz techniczne umożliwiające odbiór zarówno obrazu jak i dźwięku na najwyższym poziomie.

Dangerous - album Michaela Jacksona wydany 26 listopada 1991 roku. Jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki. Rozszedł się w nakładzie około 32 milionów kopii na całym świecie. Promowało go dziewięć singli oraz trasa koncertowa - Dangerous World Tour.

Trasa Dangerous Tour to jedno z największych tourne Michaela Jacksona w całej karierze artysty. W ciągu całej trasy, będąc w szczytowej formie, Król Popu zagrał 69 koncertów, które obejrzało prawie 3,5 mln fanów. Live In Bucharest: The Dangerous Tour, odbył się 1 października 1992 na Stadionul Naţional, został zrealizowany przez HBO. Koncert był transmitowany przez radio i pokazywany przez TV w ponad 60 krajach świata.

Niezapomniane schow ukazuje Michaela Jacksona jako mistrza spektakli koncertowych oraz genialnego performera. Zapierające dech w piersiach układy taneczne, efekty specjalne oraz kilkanaście największych hitów z całej jego kariery ze wszystkich solowych płyt. Najlepszy koncert Króla Popu na DVD!

Teraz mamy jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczyć ten koncert na kinowym ekranie.

39 głosów

Scenariusz: 

    Data premiery: 

    16.09.2017