The Possession Experiment

O filmie: 

Brandon to student teologii. Pisze pracę magisterską o opętaniu. Śledzi raporty z egzorcyzmów, próbuje dotrzeć do tajnych dokumentów ściśle strzeżonych przez Watykan. Brakuje mu ciągle jednego….. Rodzaju eksperymentu i doświadczenia pochodzącego z autopsji. Po prostu nie wie jako to jest być opętanym – być bohaterem stanu, kiedy ciało, jest pod wpływem działania szatana.
Brandon jest tak samo pilny, jak wytrwały, dlatego po wielu poszukiwaniach, nieprzespanych nocach i przeczytanych raportach, odnajduje dom, w którym nie powiodły się egzorcyzmy. Co to oznacza? Obecność zła w najczystszej postaci. Jakkolwiek brzmi to absurdalnie dla Brandona to wymarzona sytuacja – okazja, aby poddać się opętaniu.
Co innego myśleć o tym, oglądać filmy i obserwować osoby będące w szponach zła, a co innego stać się podmiotem tej sytuacji….
Przerażający, wartki, mocny, świetnie zrobiony – to tylko niektóre z epitetów, jakie trafiają pod adresem filmu… Mocniejszy niż wszystko to, co do tej pory nakręcono o egzorcyzmach – to niemal żywa relacja z prawdziwego opętania. Intensywna, mocna, przekraczające wszelkie i najbardziej śmiałe granice wyobrażenia o tym…

115 głosów

Reżyseria: 

Scenariusz: 

Data premiery: 

04.01.2017